Kubki z wpisem janowiec

Załóż swoje koło naukowe

Koło naukowe to coś, co świetnie sprawdza się na każdej uczelni. Wszyscy wiedzą, że nie tylko wspiera w rozkręcaniu swoich pasji i dostarcza punkty, za które da się zdobyć stypendium, ale służy ustanawianiu się przyjaźni a także zakładaniu więzi, które utrzymywać się będą dłużej niż szkoła wyższa. Czasami jednakże na naszym wydziale czy też kierunku brak ludzi którzy czynią oczywiście to, co akurat nas by interesowało. Co wówczas uczynić? Istotnie wziąć sprawy w swoje ręce!
Założenie koła naukowego nie jest może aż tak banalną rzeczą, ale przy odrobinie zacięcia i pomocy choć paru ludzi zaciekawionych tym samym, co ty, powinno pójść jak z płatka. Po kilku dniach to, co niezbędne, czyli formalności, donoszenie papierów, wyszukiwanie wolnej sali będzie wam już niezwykle dobrze znane a w dodatku zaczniecie się zajmować tym, co sympatyczne – wymyślaniem logo, rozstrzyganiem czy wolicie rekomendować się poprzez kubki z napisem, a może jednak nie kubki, tylko bluzki.
Istotną kwestią będzie podanie do uniwersalnej wiadomości faktu waszego istnienia. Obwieszczajcie się więc – w uniwersyteckiej gazetce, poprzez twórcze plakaty przykuwające wzrok, za pomocą wywiadów w radiu studenckim. Organizujcie wydarzenia a także zachęcajcie wszystkich do wejścia w wasze szeregi – kilka wycieczek i przyjęć wyraźnie powinna zachęcić rzesze osób do zbudowania z wami czegoś fajowego. Zaangażujcie się w promocje poprzez ołówki z logo, ulotki, wtrącone wcześniej kubki z tekstem albo czapki z waszymi rysunkami. Na pewno nie pożałujecie a przy tym pozyskacie duże zainteresowanie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.