Kubki z tekstem dzierżoniów

Załóż swoje koło naukowe

Koło naukowe to coś, co doskonale sprawdza się na każdej uczelni. Wszyscy wiedzą, że nie tylko pomaga w ewoluowaniu swoich zamiłowań i dostarcza punkty, za które można uzyskać stypendium, ale sprzyja tworzeniu się przyjaźni a także zakładaniu więzi, które utrzymywać się będą dłużej aniżeli uczelnia. Niekiedy jednak na naszym wydziale bądź kierunku brak ludzi którzy czynią naturalnie to, co właśnie nas by ciekawiło. Co wówczas zdziałać? Istotnie wziąć sprawy w swoje ręce!
Założenie koła naukowego nie jest może aż tak prostą rzeczą, lecz przy odrobinie zacięcia i pomocy przynajmniej paru osób zainteresowanych tym samym, co ty, powinno pójść jak z płatka. Po paru dniach to, co potrzebne, innymi słowy formalności, donoszenie papierów, wyszukiwanie wolnej sali będzie wam już niezmiernie dobrze znajome a przy tym zaczniecie się trudnić tym, co subtelne – wymyślaniem logo, rozstrzyganiem czy wolicie wyróżniać się poprzez kubki z tekstem, a może jednak nie kubki, tylko koszulki.
Znaczącą kwestią będzie podanie do uniwersalnej wiadomości faktu waszego istnienia. Publikujcie się w związku z tym – w uniwersyteckiej gazetce, poprzez oryginalne plakaty przykuwające wzrok, z wykorzystaniem wywiadów w radiu studenckim. Organizujcie wydarzenia a przy tym animujcie wszystkich do wstąpienia w wasze szeregi – kilka wypraw a przy tym przyjęć wyraźnie powinna zainspirować rzesze ludzi do ukształtowania z wami czegoś odjazdowego. Zaangażujcie się w promocje poprzez ołówki z logo, ulotki, wtrącone wcześniej kubki z nadrukiem bądź czapki z waszymi rysunkami. Bez wątpienia nie pożałujecie a także pozyskacie pokaźne zainteresowanie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.